کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

تهران کانکس ، با این ادعا که ساخت انواع مدل های کانکس کامپوزیت را از مرحله آغازین تا نصب کانکس را خود انجام داده و از هیچ گونه نیروی واسطه جهت کار استفاده نمی کند به شما مشتریان گرامی این اطمینان را می دهد که قیمت کانکس کامپوزیت این شرکت مناسب ترین و به صرفه ترین قیمت بازار کانکس کامپوزیت می باشد.

کامپوزیت برای پوشش نماي بيروني و يا دکوراسيون داخلي ساختمان ها به صورت ديواره ، پارتيشن و سقف کاذب کاربرد فراواني دارد , اين ورق ها متشکل از دو لايه ورق آلومينيومي در پوسته هاي بيروني و يک لايه از مواد پلي اتيلن و يا مواد نسوز کاني در وسط مي باشد.

گروه صنعتی تهران کانکس مفتخر است تا هرگونه پلان و طرح شما مشتریان گرامی را در ساخت انواع مدل های کانکس کامپوزیت اجرا و و در سریع ترین زمان، نصب نماید. اجرای نمای کامپوزیت بر روی اسکلت کانکس و سازه پیش ساخته کاری است که از دست کادر مجرب گروه صنعتی تهران کانکس بر می آید.

برای طراحی انواع نمونه های کانکس کامپوزیت ، سازه پیش ساخته اداری با نمای کامپوزیت ، کانکس ویلایی کامپوزیت ، کانکس ساندویچ پانل کامپوزیت ، کانکس سرویس بهداشتی کامپوزیت ، کانکس نگهبانی کامپوزیت ، کانکس اداری کامپوزیت و . . . کافی است با کارشناسان شرکت تهران کانکس تماس گرفته تا با مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز ، بهترین و زیباترین طرح و پلان را جهت داشتن یک نمای کامپوزیت به شما بدهند.

گروه صنعتی تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید کانکس کامپوزیت به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت کانکس با نمای کامپوزیت با طرح و پلان پیچیده و مختلف تخصص نیروهای مجرب ماست.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس کامپوزیت