کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی شرکت تهران کانکس متناسب با شرایط اقلیمی و محیطی منطقه مورد نظر شما همراه با امکانات رفاهی جهت استراحت کارگران در نظر گرفته می شود. امکان استفاده از تخت خواب ، فایـلینگ ، کپسـول آتش نشانی ، کاناپه تختخواب شو ، سیستم تهویه ، پارتیشن ، انواع درب ، کـابـیـنـت و قفسه ، سرویس حمام و توالت و آبدارخانه و . . . در کانکس کارگاهی این شرکت وجود دارد. از کانکس کارگاهی می توان در همه جا به راحتی استفاده نمود.

کانکس کارگاهی گروه صنعتی تهران کانکس درابعاد و مدل های مختلف تولید و عرضه می گردد.

اگر شما به امکانات دیگری در داخل کانکس کارگاهی نیز نیاز داشته باشید ما آن کانکس را برای شما فراهم میکنیم. به عنوان مثال برای این نوع کانکس می توان ارتفاع سقف را در صورت لزوم بلند تر ساخت.

مزایای استفاده از کانکس کارگاهی گروه صنعتی تهران کانکس:

مقاوم در برابر زلزله

ساخت سریع کانکس

نصب سریع و حمل و نقل آسان

امکان استفاده از کانکس برای کاربری های مختلف

ساخت کانکس در ابعاد مختلف و نداشتن محدودیت در ابعاد

تنوع در مواد اولیه برای نمای داخلی کانکس

امکان فروش کانکس بعد از استفاده از کانکس

ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه حمل و نقل

همه مدل های کانکس کارگاهی شرکت تهران کانکس با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.

 

شرکت صنعتی تهران کانکس متخصص در طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان و کانتینر با سال ها تجربه درخشان و صدها محصول بی نظیر افتخار می کند بتواند همکار و مشاور شما در این خصوص باشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس کارگاهی