کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

برای بسیاری از افراد و سازمانها متحرک بودن و سیار بودن کانکس و چرخدار بودن آن برای جابه جایی دارای اهمیت به سزایی می باشد. شرکت تهران کانکس با سالها تجربه در طراحی، ساخت و تولید انواع کانکس، کاروان و کانتینر آمادگی خود را جهت تولید کانکس پرتابل و متحرک اعلام می دارد.

تهران کانکس هر کانکسی را بنا به درخواست و سفارش مشتری چرخدار می نماید تا امکان حمل و نقل آن توسط وسایل حمل و نقل جهت جا به جایی به راحتی میسر شود.

از جمله خصوصیات کانکس چرخدار شرکت تهران کانکس می توان به مقاوم بودن آن در حرکت و جابجایی در شرایط جوی متفاوت و محکم و استیبل بودن آن نسبت به محیط می باشد و این خصوصیات، کانکس پرتابل و کانکس متحرک این شرکت را نسبت به سایر کانکس ها متمایز می نماید.

کانکس چرخدار کانکس هایی هستند که با کاربری های مختلف طراحی و با ابعادهای استاندارد ساخته می شوند و به دلیل جابجایی و متحرک بودن چرخ دار می شوند.

عرض این کانکس ها از 40/2 بیشتر نباشد. بهترین متراژ کانکس چرخ دار جهت طول 6 متر می باشد.

موارد استفاده از کانکس چرخ دار: کانکس های چرخ دار می توانند، جهت دفاتر کار، دفتر سرپرست کارگاه، کتابخانه سیار ، فروشگاه سیار، کانکس هلال احمر، کانکس نیروی انتظامی، کانکس انتقال خون، سرویس بهداشتی سیار ،مخابراتی ، حمل محصولات کشاورزی و سایر موارد دیگر استفاده شود .

مزایای استفاده از کانکس های متحرک:

جهت جابجایی کانکس سیار نیازی به جرثقیل یا لیفتراک نمی باشد.

مناسب برای کارها و پروژه های سیار، مانند پلیس امداد و یا هلال احمر

صرفه جویی در هزینه انتقال کانکس

قابل جا به جایی و هدایت بسیار آسان به هر مکان مورد نظر

مناسب برای سرویس های بهداشتی صحرایی، هلال احمر جاده ای، پلیس راه جاده ای، جنگلبانان و سایر…

اگر شما نياز به خرید كانكس در ابعاد مختلف داشتيد كه حتماً بايد چرخدار باشد تهران کانکس اين امكان را برای شما در اسرع وقت فراهم می سازد.

 

تهران کاکس با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری و ….. خود را ، برای استفاده در پروژه های عمرانی ، سد سازی ، راه سازی ، کارگاهها ، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران ، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس چرخدار