کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلس ، تهران کانکس در راستای ارائه خدمات خود در عرصه طراحی و تولید انواع کانکس پلیس ، جهت کاربری نظامی ، انتظامی و غیره محصولات خود را عرضه می نماید. کاربری نظامی به کانکس پلیس این امکان را می دهد که در اماکن نظامی چون پادگان ها و . . . به عنوان انبار تجهیزات نظامی ، استقرا نیروهای نظامی و سربازان و . . . مورد استفاده قرار بگیرد و امکان نصب انواع تجهیزات نظامی چون رادار ، دوربین های مدار بسته ، امکانات رادیویی و بی سیمی در انواع کانکس نظامی ، کانکس پلیس ، و کانکس نیروی انتظامی شرکت تهران کانکس وجود دارد.

در مورد کانکس پلیس ، با توجه به آشنایی شما با این نوع کانکس و وجود آنها در سطح شهر ، می توان اینگونه بیان کرد که این کانکس ها مکانی برای استقرار و استراحت پرسنل محترم نیروی انتظامی و سربازان می باشد و به گونه ای طراحی شده اند که داخل آن یک میز اداری قرار داده و به امور رسیدگی می کنند.

وجود کانکس پلیس در سطح شهر به امنیت و حفظ آرامش ساکنین و شهروندان عزیز کمک به سزایی نموده و در مکان هایی که عبور و مرور بسیار است مانند بازار تهران، یا نزدیک پاساژ علاء الدین یا مکان های دیگری که ازدحام جمعیت بسیار است وجود کانکس نیروی انتظامی کمک به سزایی به سلامت جامعه و حفظ امنیت شهروندان می کند.

گروه صنعتی تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید انواع کانکس پلیس به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس پلیس با طرح و پلان پیچیده تخصص نیروهای مجرب ماست.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس پلیس