کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه بیشتر در مناطق محروم ویا صعب العبور مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد آن تشکیل کلاسهای درس میباشد. طرح کانکس مدرسه تهران کانکس میتواند استاندارد و یا بصورت درخواستی در کارگاه کانکس سازی تولید گردد.

شاسی کانکس مدرسه , از تیرآهن ذوب آهن میباشد و همچنین پوشش داخلی کانکس مدرسه از جنس pvc و یا mdf میباشد. و جنس درب و پنجره آن از آلومینیوم الکترواستاتیک می باشد و وزن کانکس مدرسه در هر متر مربع تقریبا 80 الی 100 کیلوگرم می باشد.

از دیگر مشخصات کانکس شرکت تهران کانکس مدرسه می توان به مقاوم بودن در برابر زلزله و نصب سریع و حمل و نقل آسان و قابلیت جابجایی و نصب مجدد وجلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی و قابلیت اجرا در اقلیمهای مختلف و مناطق صعب العبور و عایق صوتی و حرارتی و مقاومت مکانیکی بالا و دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی اشاره کرد.

گروه صنعتی تهران کانکس میکوشد تا بهترین کانکس های مدرسه را با کمترین هزینه و قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد .

فروش فوق العاده کانکس مدرسه با ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار را فقط از ما بخواهید.

کلیه کاروانهای تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی؛ قابلیتهای ضد رطوبتی، ضد خورندگی، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد. شرکت تهران کانکس با برخورداری از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت و همچنین مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس ها – آماده ی ارائه انواع کانکس های ثابت و سیار مدرسه می باشد.

امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم.

 

تهران کاکس با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری و ….. خود را ، برای استفاده در پروژه های عمرانی ، سد سازی ، راه سازی ، کارگاهها ، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران ، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس مدرسه