کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

استفاده از کانکس فروشگاهی جهت عرضه کالاهای متفاوت خصوصا بازارها و فروشگاه های فصلی قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه کالاها زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالاهای مورد نظر را زودتر به مشتریان گرامی عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس فروشگاهی بیش از بیش احساس می شود.

ابعاد و اشکال:

کانکس فروشگاهی را می توان در ابعاد ، اشکال وطرح های متفاوتی با انواع متریال شامل: کانکس فروشگاهی از جنس ورق گالوانیزه ، کانکس فروشگاهی کامپوزیت ، کانکس فروشگاهی فایبر سمنت ، کانکس فروشگاهی بتنی و … آماده نمود.

کانکس فروشگاه سیار:

کانکس فروشگاه سیار می تواند به گونه ای طراحی شود که در آن قفسه هایی تعبیه شده وتمام اجناسی که قرار است در این فروشگاه پیش ساخته به نمایش وفروش گذاشته شود در این قفسه ها چیده شود ویا اضلاع آن را می توان شیشه خور با ابعاد بزرگ در نظر گرفت به گونه ای که تمام اجناس چیده شده داخل کانکس فروشگاهی به خوبی قابل ملاحضه باشد.

انواع کاربری کانکس های فروشگاهی شامل:

فروشگاه ادارات

نمایشگاههای موقت

فروشگاه بیمارستان ها

فروشگاهها و مغازه داران

کانکس فروشگاهی شرکت ها

کانکس فروشگاهی کارگاه ها

کانکس میادین میوه و تره بار

کانکس فروشگاهی سازمان ها

کانکس فروشگاهی آموزشگاه ها

گروه صنعتی تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید انواع کانکس فروشگاهی به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس فروشگاهی با طرح و پلان پیچیده و مختلف تخصص نیروهای مجرب ماست.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

 [notify_box font_size=”13px” style=”green”] کانکس فروشگاهی جهت استقرار در فضا های نمایشگاهی ، میادین تره بار ، دانشگاه ، هتل ، ساختمان اداری ، بیمارستان ، مدارس ، جاده و سطح شهر جهت معرفی فعالیت و ارائه محصولات و خدمات [/notify_box]

کانکس فروشگاهی

نیاز کانکس فروشگاهی جهت عرضه کالای متفاوت خصوصا بازارها و فروشگاه های فصلی قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه کالا زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالای مورد نظر را زودتر به مشتریان گرامی عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس فروشگاهی بیش از بیش احساس می شود.

 کانکس فروشگاهی را می توان در ابعاد ، اشکال وطرح متفاوتی با انواع متریال شامل:کانکس فروشگاهی از جنس ورق گالوانیزه ، کانکس فروشگاهی کامپوزیت ، کانکس فروشگاهی فایبر سمنت ، کانکس فروشگاهی بتنی و … آماده نمود.

انواع کاربری کانکس مدیریتی شامل:

کانکس فروشگاهی شرکت ها

کانکس فروشگاهی کارگاه

کانکس فروشگاهی ادارات

کانکس فروشگاهی آموزشگاه ها

کانکس فروشگاهی سازمان ها

کانکس فروشگاهی بیمارستان ها

کانکس فروشگاهی میادین میوه و تره بار

[one_third]

کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی

[/one_third]

[one_third]

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

[/one_third]

[one_third_last]

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

[/one_third_last]

[one_third]

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی تهران کانکس

[/one_third]

[one_third]

فروش کانکس بتنی

فروش کانکس بتنی با قیمت مناسب و امکانات گوناگون در ابعاد مختلف

[/one_third]

[one_third_last]

کانکس مدیریتی نوع A

کانکس مدیریتی نوع A

[/one_third_last]

[one_third]

کانکس های مدیریتی تهران کانکس

فروش کانکس مدیریتی با قیمت مناسب در ابعاد گوناگون و با امکانات مختلف و کیفیت بی نظیر

[/one_third]

[one_third]

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی ویژه

[/one_third]

[one_third_last]

سوییت مسکونی

سوییت مسکونی

[/one_third_last]

 

جهت مشاهده قیمت فروش کانکس و محصولات تهران کانکس به بخش [button url=”http://www.tehranconex.com/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa/” target=”_self” size=”small” style=”skyblue” ]لیست قیمت کانکس[/button] و همچنین جهت اطلاع از مشخصات فنی و تسریع در تصمیم گیری به بخش [button url=”http://www.tehranconex.com/%d9%85%d8%b4%d8%ae%d8%b5%d8%a7%d8%aa-%d9%81%d9%86%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%86%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d9%88%db%8c%d9%84/” target=”_self” size=”small” style=”skyblue” ]مشخصات فنی کانکس[/button] مراجعه فرمایید.   {{ با تشکر }}

[notify_box font_size=”16px” style=”green”]در صورت وجود هر گونه سوال و یا سایر امور با ما تماس حاصل فرمایید.[/notify_box]

 

شماره تماس با ما

021-22305469-72

021-22537505

09126275130        09356275130