کانکس سفارشی

کانکس سفارشی

کانکس سفارشی

شما کانکس سفارشی خود را از کجا تهیه می کنید؟ ابتدا باید بدانید که امروزه در دنیا کانکس که یک سازه پیش ساخته می باشد به علت سرعت در ساخت , استفاده از سازه های سبک و قیمت مناسب توانسته است جایگاه مناسبی در میان سازمان ها ,شرکت ها و عموم مردم داشته باشد. شما می توانید با ثبت درخواست خود برای ساخت کانکس سفارشی مورد نظرتان با کارشناسان ساخت کانکس سفارشی گروه صنعتی تهران کانکس تماس حاصل فرمایید. امروزه در اکثر دنیا مانند کشورهای آسیایی , آفریقایی و خصوصا کشورهای اروپایی ساخت کانکس سفارشی و ساختمان های پیش ساخته ازجایگاه ویژه ایی برخوردار بوده و در اکثر مناطق مشتریان خوبی دارد.
انواع مدل های کانکس سفارشی گروه صنعتی تهران کانکس وزن بسیار مناسبی داشته و سرعت در ساخت آن قابل توجه می باشد

بعضی از ویژگی های تکنیکی کانکس سفارشی گروه صنعتی تهران کانکس عبارتند از :

– سقف کاذب ( جهت جلوگیری از اتلاف انرژی تا 40درصد ) – درب و پنجره UPVC دوجداره با گاز آرگون – ضریب امنیت بالا با حفاظ فولادی در ورودی ها – پوشش کف دوجداره ( 100% عایق در برابر رطوبت ) – ارتفاع سقف بالا ( 240 سانتیمتر )- پرده های قابل شستشو – کف پوش های آنتی استاتیک و ضد سایش (قابل شستشو ) – طراحی داخلی ویژه و فضاسازی متنوع با استفاده از دیواره های 2 رنگ

 

ضمنا مدل های مختلف کانکس سفارشی شرکت تهران کانکس دارای گارانتی بوده و تحت نظارت و سلیقه شما و با بهترین مواد اولیه ساخته می شود و از تمام مراحل ساخت برای شما عکس ارسال می گردد.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس سفارشی