کانکس راهداری

کانکس راهداری

کانکس راهداری

تهران کانکس با استفاده از کادری مجرب در تولید انواع مدل های کانکس راهداری و محصولات پیش ساخته اداری در پروژه های نفت وگاز ، انواع کانکس های کارگاهی ، کاراوان 10 و12 متری ، انواع کیوسک مخابراتی ، ساندویچ پنل های مورد نیاز خود را برای طراحی مدل های مختلف کانکس ، خصوصا کانکس راهداری ، از بهترین شرکت های تولید پانل درکشور خریداری نموده و در جهت استحکام هر چه بیشتر مجموعه های پیش ساخته تولید خود درطراحی سازه مهندسی ( اسکلت فلزی ) و استفاده از آهن اقتصاد مهندسی را رعایت و درنتیجه محصولات خود را با قیمتی مناسب ارائه می نماید.

فواید استفاده از کانکس راهداری گروه صنعتی تهران کانکس:

  1. به علت اینکه کانکس راهداری در جاده مستقر می شود ، تهیه و ساخت سریع آن یکی از مزایای این نوع کانکس می باشد.
  2. کانکس راهداری شکل و ابعاد انعطاف پذیری داشته و در هر ابعادی که مورد نیاز باشد قابل ساخت می باشد.
  3. این نوع کانکس عایق صدا ، گرما و سرما را داراست و طول عمر آن بالای 10 سال می باشد.
  4. کانکس راهداری در مقابل باران گرد و خاک و برخورد شن و ماسه از جهات مختلف از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
  5. کانکس راهداری در برابر رطوبت محیطی و تشعشع خورشید و باد تا سرعت 120 کیلومتر در ساعت دارای مقاومت می باشد.
  6. مقاومت در مقابل پوسیدگی ناشی از آب و هوای محیط های صنعتی-آب و هوا با درصد نمک بالا و . . . از دیگر مزایای آن می باشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس راهداری