کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

پیشرفت امکانات رفاهی ، هزینه مناسب و افزایش سرعت تولید سازه کانکس سبب گردیده ، تقاضا برای تولید و خرید کانکس دو قلو به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

از امکانات کانکس های دوطبقه شرکت تهران کانکس می توان به آبدارخانه ، سرویس بهداشتی و تمام امکاناتی که یک ساختمان نیاز دارد را تعبیه کرد.

طریقه ساخت و نصب کانکس دو قلو گروه صنعتی تهران کانکس :

این کانکس ها به دلیل اینکه دارای ابعاد بزرگی است و امکان جابجایی و حمل و نقل آن از کارگاه به محل مورد نظر مقدور نمی باشد ، در نتیجه به صورت چند قلو در کارگاه ساخته می شود و بخش های مختلف آن به محل مورد نظر حمل شده و در آنجا به هم متصل می شوند و گاهی در شرایط خاص در محل نیز قابل اجرا می باشد.

کانکس چند قلو معمولاً زمانی کاربرد دارند که ابعاد کانکس درخواستی مشتری بزرگتر از ابعاد کانکس های روتین شرکت می باشد و امکان حمل آن از کارگاه به محل مورد نظر امکان پذیر نیست ، در این صورت کانکس ها به صورت کانکس چند قلو ساخته شده و در محل به هم متصل می شوند.

کانکس دوقلو و چند قلو در ابعاد مختلف مانند:

( کانکس 12 در 6 متر با مساحت 72 مترمربع )

( کانکس5 در 12 متر با مساحت 50مترمربع )

( کانکس 9 در 12 متر با مساحت 108 مترمربع )

( کانکس12 در 18متر با مساحت 216 مترمربع )

و کانکس های دیگر با ابعاد بزرگتر و با متراژ بالا طبق پلان و درخواست مشتری

این کانکس ها معمولاً به عنوان کانکس کارگری ، کانکس تجهیز کارگاهی ، کانکس مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تهران کاکس با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری و ….. خود را ، برای استفاده در پروژه های عمرانی ، سد سازی ، راه سازی ، کارگاهها ، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران ، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس دو قلو