کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه ساخت شرکت تهران کانکس در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری بصورت اداري مسكوني ، يك و دو طبقه ، دو قلو و چند قلو داراي فضاي خوابگاهي ، استراحت ، اطاق هاي كارمندان ، مديران و سالن كنفرانس اجرا شده جهت شركت هاي نفت و گاز و پتروشيمي ها ، اداره كل نوسازي مدارس استان ها ، جمعيت هلال احمر استانها و اورژانس هاي كشور ، ادارات و مراكز نظامي و انتظامي ، شركت هاي عمراني و احداث نيروگاه ها ، فرودگاه ، شهرداري ها ، مراكز تحقيقاتي ، پالايشگاه ها ، مدارس و خانه هاي معلم قابل اجرا می باشد. شرکت تهران کانکس ، انواع کانکس دو طبقه و چند قلو را ، با طراحی زیبا برای شما به بهترین حالت ممکن و کمترین قیمت خواهد ساخت.

یکی از مدل های کانکس دو طبقه تهران کانکس ، کانکس دو طبقه دوبلکس می باشد که دارای مشخصات زیر می باشد :

این کانکس در هر دو طبقه دارای سقف کاذب می باشد و ارتفاع مفید آن حداقل 2.4m می باشد و شاسی آن از جنس تیرآهن به صورت دور کلاف می باشد و در طبقه اول کف کاذب دارد و پله آن از داخل کانکس می باشد و شاسی طبقه بالا به صورت خرپا می باشد که پس از نصب بر روی سازه طبقه اول کار خرپای سقف کاذب طبقه اول را انجام می دهد.

مشتری گرامی شما می توانید با بهترین قیمت با کیفیت ترین محصول را بدون واسطه ی شرکت های دیگر سفارش دهید.

 

تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید کانکس دو طبقه به شما پیشنهاد می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .