کانکس حمام

کانکس حمام

کانکس حمام

کانکس حمام ، تهران کانکس یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع کانکس حمام و همچنین مدل های مختلف کانکس ثابت ، سیار ، ویلایی و اداری در ابعاد و اندازه های مختلف با قابلیت نصب در محل در همه استان ها است. کلیه مدل های کانکس حمام با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.

گروه صنعتی تهران کانکس توانایی تحویل هر تعداد کانکس حمام که مد نظر شما باشد را طبق برنامه زمانی معین خواهد داشت و حداقل درخواست مشتریان محترم که یک دستگاه کانکس حمام و سرویس بهداشتی سیار می باشد نیز برای این شرکت قابل قبول می باشد.

و روش تحویل بدین صورت است که شما ابتدا طرح دلخواه خود را به همراه ابعاد و تجهیزات مورد نیاز به مشاورین ما ارائه نموده و پس از برآورد قیمت میتوانید جهت پرداخت و تحویل کانکس مورد نظر اقدام نمایید.

 

برای طراحی انواع نمونه های کانکس حمام ، سازه پیش ساخته حمام و سرویس بهداشتی ، کانکس سرویس بهداشتی کامپوزیت ، کانکس حمام کامپوزیت و . . . کافی است با کارشناسان شرکت تهران کانکس تماس گرفته تا با مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز ، بهترین و زیباترین طرح و پلان را جهت داشتن یک کانکس حمام و یا سرویس بهداشتی به شما بدهند.

 

تهران کانکس با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید کانکس حمام و سرویس بهداشتی به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس حمام با طرح و پلان پیچیده و مختلف تخصص نیروهای مجرب ماست.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .