کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

انوع مختلف کانکس با سقف شیب دار و سقف قوس دار با وسعت دید کافی به اطراف برای انتظامات و یا کاربری متفاوت از طرف گروه صنعتی تهران کانکس آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت با بهره گــیری از خلاقیت و توان اجرایی نیروهــای متخصص ایرانی تلاش می نماید که نسبت به ارائه تکنولوژی های نوین و به روز صنعت کانکس ، کاروان و ساختمان های مختلف اقدام نماید. کانکس با سقف شیب دار شرکت تهران کانکس یکی از زیباترین انواع کانکس این شرکت است که از آن می توان جهت کاربری های متفاوت مانند کانکس مدیریتی ویژه مدیران و مهندسین و اقامت کارمندان و یا اقامت ویژه مناطق گردشگری برای مسافران استفاده کرد.

تا کنون پروژه های مختلفی از نوع کانکس با سقف شیب دار با کیفیت بالا و ظاهر زیبا از طرف گروه صنعتی تهران کانکس در سطح کشور انجام شده است.

کليه مدل های کانکس با سقف شیب دار گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به نوع طراحي و متريال مصرفي قابليت هاي ضد رطوبتي ، ضد خورندگي ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغييرات جوي را دارا مي باشد.

قیمت مناسب و امکان بازخرید مجدد کانکس سقف شیب دار از طرف گروه صنعتی تهران کانکس نیز وجود دارد. و همچنین کلیه کانکس ها دارای بیمه بوده و در برابر حوادث غیر مترقبه مانند آتش سوزی و زلزله بیمه می باشند.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .