کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

تصویر ذهنی شما از یک کانکس دوچرخه چیست و چه چیزی در کانکس دوچرخه از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای رسیدن به محل کار خود مجبور شده باشید از مسیری بروید که ترافیک شدیدی دارد ، و برای رفع این اتلاف وقت مجبور شده باشید که از دوچرخه برای رفت وآمد خود استفاده کنید. در این خصوص شهرداری تهران تدبیری اندیشیده است که افراد بتوانند با مراجعه به ایستگاه دوچرخه ، دوچرخه ای به صورت امانی دریافت کنند و سریع تر به کار خود برسند. گروه صنعتی تهران کانکس نیز در این امر با تولید انواع مدل های کانکس ایستگاه دوچرخه بخش عظیمی از درخواست شهرداری ها را پاسخگو بوده است. مدل های مختلف کانکس ایستگاه دوچرخه به گونه ای طراحی شده اند که مجهز به قلاب هایی هستند جهت قراردادن دوچرخه ها و نیز یک پمپ باد برای پنچرگیری لاستیک دوچرخه برای آن تعبیه شده است که در مواقع ضروری از آن استفاده می شود.

 

گروه صنعتی تهران کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس ایستگاه دوچرخه و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید . از اینکه گروه صنعتی تهران کانکس را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .