کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس انباری

تهران کانکس توانایی طراحی و ساخت کانکس انباری براساس طرح و نقشه و دیزاین مشتری را دارد و حق انتخاب مشتری را در اولویت قرار می دهد. مزایای استفاده از کانکس انباری شرکت تهران کانکس مقاوم بودن آن در برابر زلزله ، عایق حراراتی و برودتی و ضد خوردگی و جادار بودن آن ها می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده امکان ساخت در محل کانکس انباری در ابعاد مختلف نیز از جمله توانایی ها و مهارتهای مهندسین شرکت تهران کانکس می باشد. لازم به ذکر است که کانتینرهای شرکت تهران کانکس جهت انباری نیز توصیه می شود. دراسکلت این نوع کانکس ازپروفیل آهنی استفاده می شود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد، درضمن اسکلت کانکس انباری این شرکت در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد.

کانکس انباری به دلیل قابل حمل بودن توسط جرثقیل نسبت به انباری های سنتی این مزیت را دارد که در مکانهای مختلف می توان از آن استفاده کرده و استفاده از آن بصورت بلند مدت و در همه جا امکان پذیر می باشد.

گروه صنعتی تهران کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس انباری و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید . از اینکه گروه صنعتی تهران کانکس را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش گروه صنعتی تهران کانکس تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت شما را در امر خرید یاری نمایند.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس انباری