کانکس استراکچر اکسپوز

کانکس استراکچر اکسپوز

کانکس استراکچر اکسپوز

کانکس استراکچر اکسپوز تلفیق دقت ، معماری ، نوآوری

اگر مایل به خرید کانکس استراکچر اکسپوز می باشید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .

کانکس استراکچر اکسپوز یک طرح انحصاری به سبک نوین معماری است. نمای بیرونی کانکس استراکچر اکسپوز تلفیقی از متریال نوین همانند کامپوزیت آلومینیوم ، فلکسی برد ، پلکسی گلاس ، شیشه میرال و سایر سمنت برد و استراکچر اکسپوز شده کانکس تشکیل شده است. عمدتا برای نمای داخلی کانکس استراکچر اکسپوز از دیوار پوش PVC دوجداره با روکش لمینت شده استفاده می‌شود. استحکام بالای استراکچر اکسپوز شده کانکس استراکچر اکسپوز به خریدار این ویژگی را ارائه می‌کند که برای دید بهتر کانکس استراکچر اکسپوز از نمای دور شیشه استفاده کند.

نمای خارجی منحصر به فرد کانکس استراکچر اکسپوز گزینه مناسبی برای تهیه کانکس نگهبانی شهرک و مجتمع مسکونی می‌باشد.  کانکس نگهبانی استراکچر اکسپوز با دارا بودن ظاهری شکیل و همچنین امکان نصب پیشخوان و پنجره سفارشی کانکس استراکچر اکسپوز را به یکی از مناسب ترین انواع کانکس برای استفاده به عنوان کیوسک اطلاع رسانی و نگهبانی شرکت و ارگان دولتی بدل نموده است.

برخی از کاربردهای کانکس استراکچر اکسپوز:

1-  کانکس استراکچر اکسپوز نگهبانی

2-  کانکس استراکچر اکسپوز مدیریتی

3-  کانکس استراکچر اکسپوز نمایشگاهی

4-  کانکس استراکچر اکسپوز اداری

5-  کانکس استراکچر اکسپوز فروشگاهی

6-  کانکس استراکچر اکسپوز ویلایی

7-  کانکس استراکچر اکسپوز اقامتی

8-  کانکس استراکچر اکسپوز مسکونی

9-  کانکس استراکچر اکسپوز آموزشی

مدت زمانک تحویل کانکس استراکچر اکسپوز از زمان سفارش بسته به متراژ ، ابعاد و ویژگی کانکس استراکچر اکسپوز متغیر است. مدت زمان حدودی تحویل کانکس استراکچر اکسپوز با متراژ ۱۵ متر مربع و نمای کامپوزیت آلومینیوم ۱۰ روز کاری می‌باشد.

گالری تصاویر کانکس استراکچر اکسپوز