مدرسه پیش ساخته

مدرسه پیش ساخته

مدرسه پیش ساخته

آیا می توان برای کلاس های درس از مدرسه پیش ساخته استفاده کرد؟ در مواردی که می خواهیم مدرسه سریعتر تاسیس شود ، و دانش آموزان سریع تر کلاس های درسیشان شروع شود ، بهتر است که از مدل های مدرسه پیش ساخته جهت این امر استفاده کرد. این مدارس کاملا به صورت پیچ و مهره ای در مدت زمان کمی آماده تحویل می باشند که می توان به هر تعداد که نیاز است برای آن کلاس درس در نظر گرفت.

در این مدارس دور لبه های بیرونی سقف فلاشینگ ابزار خورده نصب می گردد و تمامی پنجره ها و درب سرویس های بهداشتی از جنس U.P.V.C با شیشه های دو جداره به همراه نصب توری ، پرده لوردراپه و حفاظ ( طبق سفارش مشتری ) می باشد. همچنین تمامی درب های ورودی به اتاق ها از جنس H.D.F بوده و درب ورودی ساختمان دو لنگه از جنس U.P.V.C با شیشه های دو جداره. کف مدرسه پیش ساخته شرکت تهران کانکس از سرامیک 40*40 یا 60*60 یا کفپوش یکپارچه بدون درز ( طبق سفارش و سلیقه ی مشتری ) بوده و سیستم روشنایی آن با مهتابی دوبل مازی نور و کلید پریز دلند می باشد و لوله و اتصالات آن از بهترین جنس بازار – شیرآلات قهرمان ، کاسه و روشویی ها پارس سرام یا کرد می باشد.

کليه مدل های مدرسه پیش ساخته شرکت تهران کانکس با توجه به نوع طراحي و متريال مصرفي قابليت هاي ضد رطوبتي ، ضد خورندگي ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغييرات جوي را دارا ميباشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .

گالری تصاویر مدرسه پیش ساخته