بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

تهران کانکس ارائه دهنده انوع مدل های بیمارستان پیش ساخته و درمانگاه پیش ساخته و همچنین انواع مدل های کانکس سرویس بهداشتی – کانکس فروشگاهی – کانکس نگهبان – کانکس اداری و . . . می باشد. مجموعه بيمارستان پیش ساخته این شرکت بهترين گذینه براي ارائه خدمات درماني و پزشكي در زمان وقوع بلاياي طبيعي و حوادث غيرمترقبه هستند. اين مجموعه ها كه بسته به نوع حادثه و ويژگي هاي اقليمي ارائه شده اند ، قادرند تمام نيازمندي هاي درماني و بهداشتي آسيب ديدگان را پوشش دهند. گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به وسعت تنوع حوادث غيرمترقبه و بلاياي طبيعي در كشور و نياز اساسي به مجموعه هاي بيمارستاني سيار و با هدف قطع وابستگي به كشورهاي خارجي و صرفه جويي اقصادي ، سالهاست كه وارد عرصه پخش و نصب اين محصول شده و در حال حاضر در این زمینه جزو شرکت های صاحب نام کشور به شمار می آید.

 

مدل های مختلف درمانگاه و بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ویلامون جهت اجرا در فضاهای بسیار بزرگ در محل های صعب العبور و مکان هایی که امکان تردد تریلی وجود ندارد و همچنین در مناطق مرتفع قابل نصب می باشد. در عین حال با توجه به مشکلات نصب بیمارستان پیش ساخته در بعضی مکان ها هزینه نصب این بیمارستان ها به مراتب پایین می باشد.

 

کليه مدل های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی تهران کانکس با توجه به نوع طراحي و متريال مصرفي قابليت هاي ضد رطوبتي ، ضد خورندگي ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغييرات جوي را دارا مي باشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی تهران کانکس را داشتید می توانید با واحد فروش تهران کانکس به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی تهران کانکس در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از تهران کانکس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت ایران پریفاب مراجعه نمایید .